Житомирські фотографи 13 січня на вулиці Михайлівській влаштували «фотосушку»

22 Січня, 2019 | Новини

Зимова «фотосушка» – 2019.


Житомирські фотографи 13 січня на вулиці Михайлівській влаштували «фотосушку». Десятки найкращих світлин: портрети, пейзажі, архітектура та інші фото демонстрували глядачам просто неба. Кожен бажаючий фотограф міг забрати собі світлину, яка найбільше сподобалась, але взамін віддати власну.
Джерело]]>

Перейти до вмісту