Василь Невмержицький, директор Житомирського ЦРМС. Польських експертів також цікавили можливості обміну досвідом з українськими колегами у розвитку та формуванні громадянського суспільства. “Польща має потужне місцеве самоврядування, яке ґрунтується на сталій комунікації із мешканцями громади. Сьогодні в Україні громадянське суспільство активно працює у великих містах, а громади лише починають активізовувати мешканців. Тому така платформа дозволить напрацювати дорожню карту розвитку громадянського суспільства та перейняти успішний досвід”, – переконаний Павел Прокоп, голова Ініціатив Менеджерських. Польські експерти наголосили на важливості налагодження роботи спільних інституцій та створення сталих каналів комунікації між громадами України та Польщі, адже це дозволить розвивати потенціал українських ОТГ за допомогою практичного досвіду польських гмін. Нагадаємо, що у липні цього року команда від ОТГ Житомирщини за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” здійснила навчальну поїздку до Люблінського воєводства.]]>