УВАГА! Розпочався набір на II тренінг "Жінки-лідерки місцевого самоврядування"

28 Березня, 2019 | Новини

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO у партнерстві з Асоціацією об’єднаних територіальних громад оголошують конкурсний набір для участі у II тренінгу «Жінки-лідерки місцевого самоврядування».


Тренінг зорієнтований на потреби представниць місцевого самоврядування та спрямований на формування дієвої мережі жінок-лідерок об’єднаних територіальних громад. Головною метою навчання є посилення ролі жінок в територіальних громадах, підвищення їх професійних знань щодо реформи, а також лідерських якостей шляхом оволодіння техніками ефективної комунікації, роботи в команді, переговорних практик з особливим акцентом на специфіку роботи у сфері місцевого самоврядування. Навчання відбудеться:
  • 14-15-16 травня 2019 року (1 очна сесія)
  • 11-12-13 червня 2019 року (2 очна сесія).
Місце проведення – м. Київ. До участі у тренінгу запрошуються жінки:
  • представниці об’єднаних територіальних громад України,
  • фахівці ОМС, які відчувають необхідність отримання додаткових професійних знань, лідерських навичок і кваліфікацій для роботи в сфері місцевого самоврядування
Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити онлайн анкету для участі у тренінгу до 12 квітня 2019 року (включно): https://forms.google.com/anketa Учасницям, які будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 18 квітня 2019 року (включно). За результатами навчання учасниці отримають нові знання, підвищать навички для роботи у сфері місцевого самоврядування, налагодять корисні контакти з колегами з інших громад і областей України та увійдуть до мережі жінок-лідерів місцевого самоврядування. По закінченню будуть видані дипломи про завершення тренінгу. Із запитаннями просимо звертатися на електронну адресу despro@despro.org.ua]]>

Перейти до вмісту