Сільську мультимедійну бібліотеку відкрито в Іллінецькій міській ОТГ

3 Грудня, 2018 | Новини

селі Павлівка Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади урочисто відкрито сільську мультимедійну бібліотеку, переобладнану в рамках  проекту «Тепла медіабібліотека – творчий осередок сільської громади». Проект став переможцем 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад, бюджету об’єднаної громади та фінансовій допомозі базового сільськогосподарського підприємства СТОВ «Злагода». Мета проекту – перетворити бібліотеку на сучасну теплу і затишну медіатеку – інформаційний та культурний центр Павлівського старостинського округу. За досить короткий час в закладі було проведено утеплення та капітальний ремонт приміщення, придбано сучасні меблі, комп’ютерну техніку, копіювальний апарат, плазмовий телевізор, нові друковані видання та інтерактивні ігри. Бібліотеку підключено для мережі Інтернет, що суттєво розширює спектр бібліотечних  послуг. Оновлена медіабібліотека  надає можливість як дорослим, так і дітям безкоштовного доступу до мережі Інтернет, запису отриманих матеріалів на віддалені носії інформації чи друк їх  на принтері, сканування та копіювання. Налагоджено skype-зв’язок. Люди поважного віку зможуть за допомоги бібліотекаря оплатити комунальні послуги на місці, а не їхати в районний центр. Особливо медіатека відкриває простір для спілкування дітям  та мешканцям будинку людей похилого віку, котрий розташований у Павлівці. Тут організовуватимуться віртуальні подорожі по світу, різноманітні тематичні заходи, конкурси, обговорення цікавих книг, фільмів тощо. Малеча зможе пограти в інтерактивні чи комп’ютерні ігри, взяти додому цікаву книжку, старшокласники та студенти – підготуватись до занять та іспитів, інтерактивно навчатись. А професійний бібліотекар з легкістю допоможе їм зорієнтуватися у потужному потоці видань паперового й  цифрового форматів та знайти достовірні джерела інформації.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]]]>

Перейти до вмісту