16 січня відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цьогоріч акція пройде вже вп`яте. У 2016-му році до Міжнародного дня музейного селфі долучалось близько 50 музеїв, у 2017-му – понад 60, у 2018-му – 65. Полтавський художній музей братиме участь у акції втретє.
“Селфі можна надіслати на пошту музею gallery.poltava@gmail.com, або в особистому повідомленні у Facebook, чи Twitter . Ми залюбки викладемо їх на сторінці! А автора найцікавішого чекатиме сюрприз! Минулого року це були квитки на виставу)”, – зазначають музейники.
Джерело]]>