З 25 по 31 травня в Україні вже вдруге проходить Національний тиждень безбар’єрності.
Це важливий час, щоб ще раз наголосити: доступне середовище, рівні можливості та взаємоповага мають бути щоденною нормою для нашого суспільства. Безбар’єрність стосується всього — від зручної архітектури та сервісів до зрозумілої інформації і культури спілкування.
Упродовж цього тижня по всій країні відбудуться десятки подій: від експертних дискусій до культурних і просвітницьких заходів. Це чудова нагода обмінятися досвідом, показати вже реалізовані рішення та знайти нові ідеї для розвитку громад.
Створюймо простір рівних можливостей разом! Долучайтесь та користуйтесь #тиждень_безбарєрності !
