12 травня 2021 року відбувся онлайн – семінар на тему “Управління нематеріальною культурною спадщиною, орієнтоване на результат. На прикладі громади Мелітополя” за участю представників робочої групи з підготовки Національного звіту України з питань імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини за період 2016 – 2021 роки Доповідачами виступили – директор науково-методичного центру із дослідження нематеріальної культурної спадщини народів Приазов’я МДПУ імені Богдана Хмельницького, доцент – Арабаджи Олена та заступник директора центру розвитку «Демократія через культуру» Дем’ян Валентина. Співдоповідачі –
- Ольга Фоміна – головний спеціаліст відділу культури Мелітопольської міської ради
- Наталія Вислогузова-Аттар, Софія Ялпачик – члени ГО «Мелітопольське національно-культурне караїмське товариство «Джамаат»
- Наталія Сапак – доцент Миколаівської філії КНУ культури і мистецтв, голова правління караїмського історико-культурологічного товариства «Мурат»