12 травня 2021 року відбувся онлайн – семінар на тему "Управління нематеріальною культурною спадщиною, орієнтоване на результат. На прикладі громади Мелітополя"

14 Травня, 2021 | Новини

12 травня 2021 року відбувся онлайн – семінар  на  тему “Управління нематеріальною культурною спадщиною, орієнтоване на результат. На прикладі громади Мелітополя” за  участю  представників робочої групи з підготовки Національного звіту України з питань  імплементації Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини за період  2016 – 2021 роки Доповідачами  виступили  – директор науково-методичного центру із дослідження нематеріальної культурної спадщини народів Приазов’я  МДПУ імені Богдана Хмельницького, доцент  – Арабаджи Олена та заступник директора центру  розвитку «Демократія через культуру» Дем’ян Валентина. Співдоповідачі –

  • Ольга Фоміна – головний спеціаліст відділу культури Мелітопольської міської ради
  • Наталія Вислогузова-Аттар, Софія Ялпачик – члени ГО «Мелітопольське національно-культурне караїмське товариство «Джамаат»
  • Наталія Сапак – доцент Миколаівської філії КНУ культури і мистецтв, голова правління караїмського історико-культурологічного товариства «Мурат»
Учасникам  семінару було презентовано   роботу  Науково-методичного центру із дослідження нематеріальної – культурної спадщини МДПУ імені Богдана Хмельницького та  ряд заходів, що  спрямовано на інвентаризацію караїмської кухні, елемента  нематеріальної культурної спадщини «Традиція приготування ет аяклак (караїмського пиріжка з м’ясом ). З досвіду караїмів Мелітополя». За результатами зустрічі всім учасникам робочих  груп будуть надіслані матеріали. Протягом року Український центр культурних досліджень супроводжуватиме регіональні робочі групи через освітні заходи та консультації в рамках науково-методичного забезпечення імплементації Конвенції ЮНЕСКО 2003 року на регіональному рівні.]]>

Перейти до вмісту